TR EN
NEM ALMA MAKİNELERİ
Atmosferde çıplak gözle görülemeyen nemin giderilmesinde ve iklimlendirme çözümleri konusunda uzmandır. Fazla miktardaki nem, metal, için korozyon olusmasına neden olur. Ayrıca nemli ortamlar, çürüme ve hızlı paslanma gibi olumsuz ortamlara sebep olurlar.

Remote Kontrol Nem Sensor Cihazları ile kapalı ortamdaki nem oranı homojen olarak, sürekli, belirli bir nem oranında sabitlenebilir, hava kanalları ile bağlanarak ortamdaki uygun nem şartlarının oluşması sağlanır.
Nem alma makinasının kalbi, yüksek verimli
ve dayanıklı silica-jel rotordur. Rotor üzerinde şafta paralel durumda birçok hava kanalı bulunur ve çok büyük yüzey alanı ile su buharını tutmada yüksek verim sağlar. Rotor herhangi bir şekilde aşırı doyumdan etkilenmemektedir. Bu yüzden Endustrigm Nem Alma Makinaları rotorun kapasitesi düşmeksizin yüksek nemde ve kapasitede çalışmaktadır. Tüm egm cihazlarında standart olarak silica-jel kurutucu döner rotorlar kullanılmaktadır. İçerisindeki güçlü kimyasal yapısındaki bileşenleri sayesinde egm’in kullanmış olduğu silica-jel kurutucu rotorun üstün kaliteli ve uzun ömürleri olmasını sağlamaktadır.
Bu Rotorlar 8-10 yıl boyunca sürekli olarak çalışmasında orijinal kapasitesini korumaktadır. Silica-jel kurutucu rotor nem alma cihazının en önemli parçasıdır. Nem alma cihazının kapasitesini, verimliliğini,
ömrünü belirler.

1.000 m³/h’ten 18.000m³/h’e kadar modeller.
İhtiyaca göre pre-cool ve after-cool’lu versiyonlar.
Çelik kasa ve civatalarıyla güçlü dizayn.
Yedek parça malzemelerinin kolayca sökülüp takılabilme özelliği.
Geniş hava giriş ızgara ve filtreleri.
Ayarlanabilir nem alama kapasitesi ve hava çıkış ısı ayarı.
İç ve dış alanlarda kullanıma uygunluk
1200 paskala kadar kuru hava basıncı.
                                                                 
                                                        
                
VİDEOLAR