×
ENDÜSTRİ GM BOYA KABİNİ

Endüstrigm Boya Kabini
Endüstrigm Boya Kabini
Endüstrigm Boya Kabini

BOYA KABİNİ

Hizmete başladığımız günden beri durmadan çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye gayret ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek güncel yenilikleri oldukça iyi bir şekilde entegre ederek, kullanıcılarımızın daha fazla verim elde edebilmesi için çalışmalarımıza azami dikkat ve önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda yurt içinde ve yurt dışında boya kabini ve holü kapsamında binlerce üretim ortaya koymuş durumdayız. Kurulduğumuz günden beri hızlı bir ilerleme kat ederek büyümeye devam etmiş, dinamik ve enerjik kadromuz ile çalışmalarımızı yaparak "Müşteri memnuniyeti" odaklı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kendimize prensip olarak belirlediğimiz bu ilke ile birlikte ortaya çıkabilecek en ufak sorunlarda dahi müşteri memnuniyetini odak nokta olarak belirleyerek sorunların hızlı ve kesin bir şekilde ortadan kaldırılması adına adımlar atıyoruz.

Boya Kabini genel itibariyle müşterinin ihtiyaç duyduğu duruma göre dizayn etmekteyiz. Standart boya kabinlerinin kullanılmasını tercih eden birçok firma çeşitli sorunlarla karşılaştığından dolayı kişiye ya da kullanılacak alana göre boya kabini tercihinde bulunması hem verimliliği arttıracak hem de kullanılacak alanda uygun bir ortamın oluşmasında yardımcı olacaktır. Bununla birlikte kullanım kolaylığı da sağlanmış olacaktır.

Bu yöntem sırasında ilk olarak uzman mühendislerimizin yapacağı araştırma ve ölçümler doğrultusunda karar verilirken, bu kararın alınması sırasında da sizinle yapılacak olan değerlendirme ve görüş alışverişinin oldukça etkili olacağını söyleyebiliriz. Özellikle sizinle yapılacak görüşmenin sonrasında istenilen hizmetin ne olduğu daha iyi anlaşılacağından bu değerlendirme gerekli ve oldukça kritik olacaktır. Bununla birlikte kullanılacak boya kabini ve hollerinin tam olarak alana uygun bir şekilde ve sizin istediğiniz kriterlerde olması için belirleyici bir faktör olacaktır. Bu durum enerji sarfiyatında asgariye inen çözümler sunmakla birlikte aynı zamanda doğru kullanım imkanı sağladığından dolayı da verimliliği arttıracaktır.

Boya Kabini

Boya Tesisi Standartları

Boya tesisi, yapılan boya çalışmalarının doğru bir şekilde ve istenilen kaliteyi elde edebilmek adına belirli standartlara göre dizayn edildiği alanlardır. Bu standartlar genel olarak değerlendirildiğinde yapılan işlemlerin tam olarak istenildiği gibi olmasına yardımcı olurken aynı zamanda ürünlerin kalitesinde de doğrudan etkilidir. Genel olarak bakıldığında bu standartlar şu şekilde özetlenebilir;

 • Uygun filtreleme
 • Uygun iklimlendirme
 • Uygun aydınlatma
 • Temiz hava sistemi

Bununla birlikte tesisisin tüm sağlık ve güvenlik standartlarına da uygun bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu durumda işlemler yapılırken iş ve işçi güvenliğinin üst düzeylerde olmasına dikkat edilerek hareket edilmesi gerekmektedir. 

Boya Kabini
Kumlama Kabini

 

Endüstri GM ile çalışırken elde edeceğiniz bir diğer avantaj da sunduğumuz birinci sınıf hizmettir. Ekibimiz, bizden aldığınız her ekipman parçası için tasarım ve kurulumdan  eğitim ve servise kadar her konuda yardımcı olmaya hazırdır  . Çok çeşitli endüstrilerden müşteriler, üretim süreçlerine güvenli ve verimli boya kabinleri getirmek için Endüstri Gm’ye güveniyor.

 Kalite Politikamız

 • Firma olarak ilk etapta teknik talep ve ekonomik ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmaların altına imza atıyoruz. Genellikle üretimini yaptığımız ürünleri arz etmek yerine, arz edilen ürünü üretmeyi gaye edinmekteyiz.
 • Firma olarak gerek yurt içi gerekse de yurt dışında ki çalışmalarımızda satış ve satış sonrası teknik destek ihtiyacını karşılayarak herhangi bir aksaklığın ortaya çıkmamasına yardımcı oluyoruz.
 • Güçlü mühendislikler kullanılarak çalışmalarımızı yaptığımızdan dolayı oldukça kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.
 • 7/24 sağladığımız teknik destekle en ufak sorunların bile hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.
 • Ürünlerin satın alma işlemlerinden sonra gerekli olan sevkiyat için organizasyon konusunda yardımcı olmaktayız.
 • Özellikle çalıştığımız alanla ilgili gelişmeler başta olmak üzere tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ürünlerin teknolojik bakımdan son sisteme sahip olmasını sağlıyoruz.
 • Firmamızda görev alan tüm personellerin gerekli eğitimleri almış ve deneyimli olması adına gerekli önlemleri alıyoruz. Bununla birlikte personellerimize gerekli eğitimleri belirli periyotlarla sağlıyoruz.