×
Nem Alma Makinesi

Nem Alma Makinesi

Özellikle endüstriyel alanda nem, oldukça büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu durumun önlenmemesi ya da gerekli tedbirlerin alınmamış olması neticesinde önüne geçebileceğiniz bir durumun ileri aşamalara taşınmasına ve artık müdahale edilemeyecek boyutlara ulaşmasına neden olabilirsiniz. Özellikle de oluşan nemin büyük oranda metal olan endüstriyel cihazlarda korozyon oluşmasına neden olmaktadır. Bu aynı zamanda daha hızlı paslanmaya ve çürümeye de neden olarak cihazların kullanım ömürlerinin azalmasına etki edecektir.

Endüstri GM olarak size bu konuda yardımcı olmaktayız. Özellikle yaptığımız çalışmalar sonucunda havada oluşan ve gözle görülmesi imkansız olan nemin giderilmesine ve endüstriyel cihazlarınızda herhangi bir soruna neden olmadan ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyoruz. Özellikle ürünlerimiz arasında yer alan nem alma makinesi sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan cihazlarınızın ömrünün uzamasına yardımcı olurken aynı zamanda verimliliğinin de artmasında etken oluşturmaktadır. Kullanacağınız bu ürün sayesinde özellikle kapalı ortamlarda bir nem dengesi oluşturulacaktır. Bu nem dengesi aynı zamanda ortamın stabil kalmasına da etki edecektir. Cihaz, ortamda homojen bulunan bulunan nemin, sürekli ve belirli bir oranda sabitlenmesini sağlayacaktır.

Endüstriyel  nem alma makinesi için en temel gereksinim yüksek verimli ve dayanıklı silica-jel rotordur. Burada ki rotorun üzerinde çok sayıda hava kanalı bulunmaktadır ve bu hava kanalları çok sayıda ki yüzey alanı ile birlikte su buharını tutma konusunda yüksek verim sağlar. Silica-jel rotor, aynı zamanda nem alma makinesinin doğru ve verimli çalışabilmesi için gerekli olan en temel parçadır. Aşırı doyum oranı olmadığından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Bu sayede hem cihazın kapasitesini hem verimliliğini hem de kullanım ömrünü belirlemektedir.

Endüstri GM olarak sizin için 1.000 m³/h’ten 18.000m³/h’e kadar model seçeneği sunuyoruz. Ayrıca ihtiyacınıza göre pre-cool ve after-cool’luversiyonları tercih edebiliyorsunuz. Geniş hava giriş ızgara ve filtreleri bulunmakla birlikte ayrıca iç ve dış alanlarda kullanılabilir özelliği bulunmaktadır. Bu da aynı zamanda birden fazla alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Nem ayarlanabilir olması ve hava çıkış uyarısı sayesinde herhangi bir sorunun yaşanmamasını da garanti etmiş olacaksınız. 

 

 


Nem Alma Makinesi
Ürün medyasını
görüntüle